Kde lze COMPACFOAM použít?


COMPACFOAM je možné použít v případech, kde jsou nezbytné tyto vlastnosti:

  • vysoká pevnost
  • dobré tepelně izolační vlastnosti
  • tvárnost materiálu
  • šroubovatelnost / schopnost slepení
  • a případně nízká hmotnost

 

Při každém návrhu a realizaci vznikají individuální požadavky se specifickými problémy, zejména tam, kde je nutné dosáhnout vysoké pevnosti v tlaku a musí být zachovány tepelně izolační vlastnosti. COMPACFOAM tyto dva požadavky v oblasti stavebnictví spojuje – poskytuje vysokou pevnost v tlaku a vynikající tepelně izolační vlastnosti. V průmyslu jsou požadavky jiné a možnosti neomezené. Zde COMPACFOAM slaví úspěch především díky své nízké hmotnosti. Spojení pevnosti v tlaku, tepelně izolačních vlastností a nízké hmotnosti dává Vašim nápadům netušené možnosti.


 

Zásadní oblast využití představují stavební prvky zabraňující vzniku tepelných mostů.


COMPACFOAM také dodává komponenty pro lehké konstrukce v průmyslu, kde je nutná vysoká pevnost a dobrá zpracovatelnost při nízké hmotnosti.


Novou významnou oblast využití představují komponenty pro chladicí boxy a chladírenské sklady, u kterých lze díky jednoduchému zamezení vzniku tepelných mostů snížit náklady a vyhnout se tak jinému výrazně dražšímu speciálnímu řešení.
 INFORMATIONSPLICHT LT. ECG
UND MEDIENGESETZ
COMPACFOAM GMBH, RESSELSTRASSE 7-11, A -2120 WOLKERSDORF, TEL. +43 (0)2245 / 20 8 02, FAX DW 329
GESCHÄFTZWEIG: PRODUKTION UND VERTRIEB VON TECHNISCHEN KUNSTSTOFFEN / FIRMENBUCH-GERICHT: HANDELSGERICHT KORNEUBURG FN293805t / UID-NR. ATU63550614

EDITED BY N.E.S.P.I. | DESIGNED BY GOLIVER.INFO
EXIT
<<-
->>