SPOLEČNOST

Společnost COMPACFOAM se sídlem ve Vídni byla založena v roce 2005 dvěma společníky Dipl.-Ing. Florianem Nowym a Dipl.-Ing. Aloisem Zornem.
Základem bylo vyvinutí a úspěšné získání mezinárodního patentu na postup pro výrobu zcela nové pěny z plastické hmoty odolávající vysokému tlaku na bázi polystyrenu (EPS). 

Původní myšlenkou společnosti bylo vyrobit materiál pro tepelnou izolaci pevnou v tlaku zabraňující vzniku tepelných mostů u fasád. Na základě nových technických vlastností materiálu však ihned vznikla velká poptávka i v dalších průmyslových a stavebních odvětvích.

 

Společnost COMPACFOAM se mezitím stala dynamicky rostoucím podnikem střední velikosti se zdravou základnou a více než 80% podílem exportu. Vývoj a výroba jsou soustředěny výhradně do našich závodů v Rakousku

 

Kromě neustálého výzkumu klademe velký význam na stálé zajišťování kvality, kontrolu výroby a bezpečnost produktů.
Vlastní rozsáhlé laboratoře a zkušebny umožňují nekomplikovanou a rychlou podporu zákazníků při používání našich materiálů i v nových a obtížných podmínkách použití.

Jsme stabilním partnerem od vývoje produktu až k běžnému použití materiálu v různých podmínkách. Tým vyškolených inženýrů Vám ochotně poskytne pomoc při zaměření a mechanických výpočtech pro nejrůznější možné oblasti použití.

Těší nás, že společnost COMPACFOAM byla vybrána jako účastník programu na podporu nových high-tech podniků s názvem „Seed“, který vyhlásila rakouská společnost pro podporu výzkumu AWS.

 

INFORMATIONSPLICHT LT. ECG
UND MEDIENGESETZ
COMPACFOAM GMBH, RESSELSTRASSE 7-11, A -2120 WOLKERSDORF, TEL. +43 (0)2245 / 20 8 02, FAX DW 329
GESCHÄFTZWEIG: PRODUKTION UND VERTRIEB VON TECHNISCHEN KUNSTSTOFFEN / FIRMENBUCH-GERICHT: HANDELSGERICHT KORNEUBURG FN293805t / UID-NR. ATU63550614

EDITED BY N.E.S.P.I. | DESIGNED BY GOLIVER.INFO
EXIT
<<-
->>